Mucha na salonach

Pewnym jest, że stąpają po tym świcie mężczyźni, którzy nie czują potrzeby zwracania na siebie uwagi krzykiem, ekstrawagancką fryzurą, czy jaskrawymi kolorami.

Są to ludzie, którzy wiele osiągnęli, lub pragną osiągnąć wiele. Ludzie, którzy znają swoją wartość, a powściągliwości cenią bardziej niż przechwałki. Widać to po sposobie ich bycia, ubioru, zdradzają to wybory, których dokonują i wartości, którym schlebiają.

Elegancki styl zawsze szedł w parze z silną osobowością. Idealnym przykładem takiego połączenia jest postać Jamesa Banda – zawsze nienagannie ubrany i z ogromną porcją elegancji nawet wtedy, kiedy leży na deskach. Gdy Bond wchodzi na scenę, zawsze jest tę odrobinę ostrzejszy. Jego idealnie skrojony garnitur podkreśla sylwetkę, koszula leży doskonale, a całości dopełnia mucha. Nie musi on prężyć muskułów by zwrócić na siebie uwagę.

Mucha męska jest wyśmienitym dodatkiem. Posiada charakter. Może być detalem wnoszącym odrobinę ekstrawagancji, jak i podkreślić konserwatyzm, może więc to, czego nie potrafi nam dodać nawet najstaranniej zawiązany krawat. W świecie, w którym moda zdaje się nie mieć żadnych granic, klasyczna mucha jest jak ostoja smaku i dobrego gustu. Jest dodatkiem bardzo potrzebnym, aby podkreślić charakter osoby, która ją nosi. Idealnie pasuje do pewnego siebie spojrzenia, do człowieka charyzmatycznego i co moim zdaniem jest bardzo ważne – nie budzi skojarzeń ze źle rozumianą staroświeckością.

Muchą podkreślić możemy nie tylko nas samych, ale też wydarzenie, w którym bierzemy udział. Lubię powtarzać, że krawat pasuje tak samo dobrze prezesowi zarządu, jak przedstawicielowi handlowemu jego firmy. Trudno zatem szukać w krawacie elementu naszego stroju, który postawi znak nierówności między naszą kolejną konferencją a ślubem naszej córki czy syna. Jest to niezwykła moc, którą warto się posłużyć w celu uwypuklenia wyjątkowej dla nas okazji. Zdarzają się sukcesy, które warto celebrować. Nadać im wyjątkowego brzmienia by nie przepadły w codziennych sprawach.

Niezwykłe to szczęście, że tak mała rzecz, tak skutecznie potrafi podkreślić cechy, z którymi chcemy, lub lubimy się utożsamiać.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij